PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Author
sv: Författare

en: Subject
sv: Ämne

en: Image
sv: Bild

en: Font Size
sv: Fontstorlek

en: Orientation
sv: Orientering

en: Landscape
sv: Liggande

en: Portrait
sv: Stående

en: Creator
sv: Upphovsman

en: Config
sv: Konfiguration
