PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Author
vi: Tác giả

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Image
vi: Ảnh

en: Font Size
vi: Cỡ chữ

en: Text
vi: Văn bản

en: Left Margin
vi: Lề trái

en: Landscape
vi: Ngang

en: Portrait
vi: Dọc

en: Generate PDF
vi: Chung

en: Page Size
vi: Cỡ trang
