PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Image
sk: Obrázok

en: Font Size
sk: Veľkosť písma

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Portrait
sk: Na výšku
