PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Author
uk: Автор

en: Subject
uk: Тема

en: Image
uk: Зображення

en: Font Size
uk: Розмір шрифту

en: Text
uk: Текст

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Top Margin
uk: Верхнє поле

en: Right Margin
uk: Поле праворуч

en: Bottom Margin
uk: Нижнє поле

en: Left Margin
uk: Поле ліворуч

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: Creator
uk: Автор

en: Config
uk: Конфіґурація

en: Generate PDF
uk: Створити PDF

en: Page Size
uk: Розмір аркуша

en: Web Browser
uk: Веб-браузер

en: Header content
uk: Вміст заголовка
