PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Image
bs: Slika

en: Text
bs: Tekst
