PDF using mPDF8 (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: Image
el: Εικόνα

en: Text
el: Κείμενο

en: Creator
el: Δημιουργός
