PDFa11y (1.0.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Status
ar: الحالة

en: Message
ar: الرسالة

en: Error
ar: خطأ

en: N/A
ar: غير موجود

en: Media
ar: وسائط

en: Pass
ar: نجاح

en: Fail
ar: فشل
