PDFa11y (1.0.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Message
bn: বার্তা

en: Error
bn: ত্রুটি

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Media
bn: মাধ্যম
