PDFa11y (1.0.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Check
bo: ཞིབ་བཤེར།

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Pass
bo: ལེགས་འགྲུབ

en: Fail
bo: མ་འགྲུབ་པ
