PDFa11y (1.0.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Status
cy: Statws

en: Message
cy: Neges

en: Error
cy: Gwall

en: Media
cy: Cyfryngau

en: PDF version
cy: Fersiwn PDF
