PDFa11y (1.0.1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Check
de: Überprüfen

en: Error
de: Fehler

en: N/A
de: n. v.

en: Media
de: Medien

en: Accessibility
de: Barrierefreiheit

en: Pass
de: Bestanden

en: Fail
de: Fehler

en: PDF version
de: PDF-Version

en: Document language
de: Dokumentensprache

en: Document title
de: Dokumententitel
