PDFa11y (1.0.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Status
el: Κατάσταση

en: Message
el: Μήνυμα

en: Check
el: Επιταγή

en: Error
el: Σφάλμα

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Media
el: Μέσα

en: Pass
el: Επιτυχία

en: Fail
el: Αποτυχία
