PDFa11y (1.0.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Status
es: Estado

en: Message
es: Mensaje

en: Check
es: Comprobar

en: N/A
es: N/D

en: Media
es: Multimedia

en: Accessibility
es: Accesibilidad

en: Pass
es: Resultado válido

en: Fail
es: Fallo

en: PDF version
es: Versión PDF

en: Document language
es: Idioma del documento
