PDFa11y (1.0.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Status
fr: État

en: Check
fr: Vérifier

en: Error
fr: Erreur

en: Media
fr: Média

en: Accessibility
fr: Accessibilité

en: Pass
fr: Réussite

en: Fail
fr: Echec

en: PDF version
fr: version PDF
