PDFa11y (1.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Status
he: סטטוס

en: Message
he: הודעה

en: Check
he: בדיקה

en: Error
he: שגיאה

en: N/A
he: -ללא-

en: Media
he: מדיה
