PDFa11y (1.0.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Status
hi: अवस्था

en: Message
hi: संदेश

en: Error
hi: त्रुटि

en: N/A
hi: एन / ए

en: Media
hi: मीडिया
