PDFa11y (1.0.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Error
hy: Սխալ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Media
hy: Մեդիա
