PDFa11y (1.0.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Message
id: Pesan

en: Check
id: Periksa

en: Error
id: Kesalahan

en: N/A
id: T/T

en: Pass
id: Berhasil

en: Fail
id: Gagal
