PDFa11y (1.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Status
is: Staða

en: Message
is: Skilaboð

en: Check
is: Athuga

en: Error
is: Villa

en: N/A
is: Á ekki við

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: PDF version
is: PDF útgáfa
