PDFa11y (1.0.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Status
it: Stato

en: Message
it: Messaggio

en: Check
it: Assegno

en: Error
it: Errore

en: N/A
it: N/D

en: Pass
it: Superato

en: Fail
it: Fallito

en: PDF version
it: Versione PDF
