PDFa11y (1.0.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Status
ja: 状態

en: Message
ja: メッセージ

en: Check
ja: 小切手

en: Error
ja: エラー

en: Media
ja: メディア

en: Pass
ja: パス

en: Fail
ja: 失敗
