PDFa11y (1.0.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Message
km: សារ

en: Error
km: កំហុស

en: N/A
km: គ្មាន

en: Media
km: មេឌៀ

en: Pass
km: ហុច

en: Fail
km: បរាជ័យ
