PDFa11y (1.0.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Accessibility
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: Pass
kn: ಪಾಸ್
