PDFa11y (1.0.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Message
ku: پەیام

en: Error
ku: هەڵە

en: N/A
ku: نییە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Pass
ku: سەرکەوتوو
