PDFa11y (1.0.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Status
lt: Būsena

en: Message
lt: Žinutė

en: Check
lt: Čekis

en: Error
lt: Klaida

en: N/A
lt: N/D

en: Pass
lt: Pavyko

en: Fail
lt: Nepavyko
