PDFa11y (1.0.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Status
lv: Statuss

en: Message
lv: Ziņojums

en: Check
lv: Pārbaude

en: Error
lv: Kļūda

en: N/A
lv: N/P

en: Media
lv: Multivide

en: Fail
lv: Neizdevās
