PDFa11y (1.0.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Message
nl: Bericht

en: Check
nl: Controleer

en: Error
nl: Fout

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Pass
nl: Geslaagd

en: Fail
nl: Niet geslaagd

en: PDF version
nl: PDF-versie
