PDFa11y (1.0.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Message
pl: Wiadomość

en: Check
pl: Sprawdź

en: Error
pl: Błąd

en: N/A
pl: niedostępne

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Pass
pl: Pomyślnie

en: Fail
pl: Nieudane

en: PDF version
pl: Wersja PDF
