PDFa11y (1.0.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Home
pt: Início

en: Status
pt: Estado

en: Message
pt: Mensagem

en: Check
pt: Verificar

en: Error
pt: Erro

en: N/A
pt: N/D

en: Pass
pt: Passagem

en: Fail
pt: Falha

en: PDF version
pt: Versão PDF
