PDFa11y (1.0.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Status
ru: Статус

en: Message
ru: Сообщение

en: Check
ru: Квитанция

en: Error
ru: Ошибка

en: N/A
ru: Н/Д

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Accessibility
ru: Доступность

en: Pass
ru: Пройден

en: Fail
ru: Ошибка

en: PDF version
ru: PDF-версия
