PDFa11y (1.0.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Status
sl: Stanje

en: Message
sl: Sporočilo

en: Error
sl: Napaka

en: N/A
sl: N/D

en: Pass
sl: Uspeh

en: Fail
sl: Neuspeh
