PDFa11y (1.0.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Message
ta: செய்தி

en: Error
ta: பிழை

en: N/A
ta: இல்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Pass
ta: வெற்றி

en: Fail
ta: தோல்வி
