PDFa11y (1.0.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Status
th: สถานะ

en: Message
th: ข้อความ

en: Check
th: เช็ค

en: Error
th: ผิดพลาด

en: N/A
th: ไม่มี

en: Media
th: สื่อ
