PDFa11y (1.0.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Status
uk: Стан

en: Message
uk: Повідомлення

en: Check
uk: Перевірити

en: Error
uk: Помилка

en: N/A
uk: Н/Д

en: Media
uk: Медіа

en: Accessibility
uk: Спеціальні можливості

en: Pass
uk: Пройдено

en: Fail
uk: Не пройдено

en: PDF version
uk: PDF версія
