PDFa11y (1.0.2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Status
be: Статус

en: Message
be: Паведамленне

en: Error
be: Памылка

en: N/A
be: Не даступна

en: Media
be: Мультымедыя

en: Pass
be: Пройдзены

en: Fail
be: Правалены
