PDFa11y (1.0.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Status
cs: Stav

en: Message
cs: Zpráva

en: Check
cs: Šek

en: Error
cs: Chyba

en: Media
cs: Média

en: Pass
cs: Úspěšně dokončeno

en: Fail
cs: Neúspěšné

en: PDF version
cs: Verze PDF
