PDFa11y (1.0.2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Status
et: Olek

en: Message
et: Teade

en: Check
et: Kontrolli

en: Error
et: Viga

en: N/A
et: Puudub

en: Media
et: Meedia

en: Accessibility
et: Vaegnägijale

en: Pass
et: Sooritatud

en: Fail
et: Ebaõnnestunud

en: PDF version
et: PDF-versioon
