PDFa11y (1.0.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Status
fa: وضعیت

en: Message
fa: پیام

en: Check
fa: بررسی

en: Error
fa: خطا

en: N/A
fa: هیچ

en: Media
fa: رسانه

en: Pass
fa: عبور

en: Fail
fa: شکست

en: PDF version
fa: نسخه PDF
