PDFa11y (1.0.2) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Message
ms: Mesej

en: Error
ms: Ralat

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Pass
ms: Lulus

en: Fail
ms: Gagal
