PDFa11y (1.0.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Status
oc: Estatut

en: Message
oc: Messatge

en: Check
oc: Verificar

en: Media
oc: Mèdia

en: Pass
oc: Passa

en: Fail
oc: Falla
