PDFa11y (1.0.2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Status
ps: حالت

en: Message
ps: پيغام

en: Error
ps: تیروتنه

en: Media
ps: رسنۍ

en: Pass
ps: بریا

en: Fail
ps: ناكام
