PDFa11y (1.0.2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Status
sk: Stav

en: Message
sk: Správa

en: Check
sk: Skontroluj

en: Error
sk: Chyba

en: Media
sk: Médiá

en: Pass
sk: Úspešné

en: Fail
sk: Zlyhanie

en: PDF version
sk: PDF verzia
