PDFa11y (1.0.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Message
sv: Meddelande

en: Error
sv: Fel

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Pass
sv: Godkännande

en: Fail
sv: Misslyckande

en: PDF version
sv: PDF-version
