PDFa11y (1.0.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Status
te: స్థితి

en: Message
te: సందేశం

en: Error
te: సమస్య

en: N/A
te: వర్తించదు
