PDFa11y (1.0.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Status
ca: Estat

en: Message
ca: Missatge

en: Check
ca: Comprova

en: N/A
ca: No aplica

en: Media
ca: Multimèdia

en: Pass
ca: Passa

en: Fail
ca: Falla

en: PDF version
ca: Versió en PDF
