PDFa11y (1.0.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Message
da: Meddelelse

en: Error
da: Fejl

en: Pass
da: Lykkedes

en: Fail
da: Mislykkedes

en: PDF version
da: PDF udgave
