PDFa11y (1.0.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Status
fi: Tila

en: Message
fi: Viesti

en: Check
fi: Muu suoritus

en: Error
fi: Virhe

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Pass
fi: Läpäisee

en: Fail
fi: Ei läpäissyt

en: Document language
fi: Asiakirjan kieli
