PDFa11y (1.0.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Status
gl: Estado

en: Message
gl: Mensaxe

en: Check
gl: Comprobar

en: Error
gl: Erro

en: N/A
gl: N/D

en: Media
gl: Medios

en: Pass
gl: Resultado válido

en: Fail
gl: Fallo

en: PDF version
gl: Versión PDF
