PDFa11y (1.0.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Message
hr: Poruka

en: Error
hr: Greška

en: N/A
hr: N/D

en: Media
hr: Mediji

en: Pass
hr: Uspjeh

en: Fail
hr: Neuspjeh
