PDFa11y (1.0.2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Status
hu: Állapot

en: Message
hu: Üzenet

en: Check
hu: Csekk

en: Error
hu: Hiba

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Media
hu: Média

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: Pass
hu: Átment

en: Fail
hu: Sikertelen

en: PDF version
hu: PDF változat

en: Document title
hu: Dokumentum címe
